Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obchodní podmínky

team-cartoon.jpg

 

Pro společnosti

 

Každé řešení je šité na míru tak, aby bylo dosaženo vytýčeného cíle s ohledem na konkrétní potřeby klienta.

Po ověření očekávaných výsledků, které bývají obvykle výstupem z osobního setkání s majitelem či managementem společnosti, jsou stanoveny dílčí kroky a termíny plnění, spolu s nadefinováním součinnosti celých úseků či jednotlivých osob, které budou do daných projektů zapojeny.

Cenová nabídka je tvořena předpokládanou časovou náročností analýzy, přípravy, vypracování a způsobem realizace požadovaného řešení.

V případě poptávky školení či tréninku, se naše nabídka odvíjí od počtu zúčastněných osob, přičemž se její cena rovněž určuje rámcovými předpoklady dlouhodobé či opakované spolupráce.

 _____________

Kvalita, svědomitost, poctivý a přitom originální přístup, je pro nás naprostou samozřejmostí.  Oslovte nás s požadavkem, budete překvapeni. 

 

Kontaktujte nás

 

 person-puzzle.jpg

Pro jednotlivce

 

Ke každému jednotlivci přistupujeme zcela individuálně a způsob dalšího rozvoje i tomu odpovídající podmínky, se flexibilně adaptují jeho stávajícímu pochopení a dosaženému stupni vývoje.

Po osobní schůzce, na níž se pokusíme rozkrýt nejnutnější okruhy vhodné k pozornosti a potvrdíme konkrétní očekávání, následuje detailní rozpis akčních kroků, které budou postupně naplňovány s cílem dosažení plánovaného výsledku. 

Cenové parametry za příslušné služby jsou dohodnuty smluvně na základě rozsahu potřeb a rámcově předpokládané délky spolupráce.

_____________

Porozumění sobě sama, harmonizace a souznění, uvědomění si a znovunalezení štěstí a radosti, návrat ke krásám, účelu a smyslu našeho života naplněného šťastným bytím. 

 

Kontaktujte nás